Azalea Mansion Oldcity

  • Безкоштовний Wi-Fi в номері
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Ресторан
  • Номери для некурців
  • Дитяче меню

Готель Azalea Mansion Oldcity Istanbul розміщений у районі Старе місто - Султанахмет, на відстані майже 10 хвилин їзди від Галатського мосту та в межах 1.1 км від таких культурних пам'яток, як Міліон. До послуг гостей ресторан. Цей готель Стамбулу також пропонує гостям Wi-Fi у номерах.

Зупинившись в одному з 7 номерів, ви зможете користуватись телевізором з плоским екраном і супутниковими телеканалами, а також мініхолодильником і мінібаром. Вони мають паркетну підлогу, паркетну підлогу. У ванних кімнатах є окремий туалет і душ. Крім того, у них передбачили фен і рушники.

Завдяки льодовому катку гості готелю можуть підтримувати фізичну форму.

У комфортабельному Azalea Mansion Oldcity пропонують дуже смачний сніданок. Ресторан а-ля-карт Begonville спеціалізується на інтернаціональній кухні.

Готель пропонує зручне розташування на близькій відстані від району Султанахмет. Собор Святої Софії знаходиться на відстані 1.3 км від комфортабельного Azalea Mansion Oldcity Стамбулу, а автобусна зупинка Catladikapi — всього за 10 хвилин ходьби. Серед відомих релігійних споруд поблизу – Блакитна мечеть, розміщена за кілька кварталів від цього помешкання. Залізничний вокзал Sirkeci знаходиться на відстані 20 хвилин пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Azalea Mansion Oldcity Стамбул
Ottoman Elegance Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Ottoman Elegance Hotel

9.1
Блискуче 481 відгук
45 м від помешкання
USD 37 USD 33
за ніч
Seven Roses Apart Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Seven Roses Apart Hotel

8.8
Відмінно 371 відгук
94 м від помешкання
USD 56 USD 50
за ніч
Old City Konstantinei Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Old City Konstantinei Apartments

110 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Стамбул-Сабіха Гекчен
    42 км

    Залізничні вокзали

    Kumkapi Train Station
    600 м

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації

    Харчування

    • Ресторан
    • Бар/зона відпочинку

    На кухні

    • Електрочайник

    Для дітей

    • Дитяче меню

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Міні-бар

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Номери для некурців

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Номер ліцензії2022-34-2644
    Часті питання
    • 🌇
      Готель Azalea Mansion Oldcity знаходиться недалеко від центру міста?
      До центру Стамбулу можна дістатися за 10 хвилин ходьби від готелю Azalea Mansion Oldcity.
    • Готель Azalea Mansion Oldcity знаходиться поруч з аеропортом?
      Найближчий аеропорт до готелю Azalea Mansion Oldcity - Стамбул-Сабіха Гекчен (45 км), до нього можна дістатися за 45 хвилин їзди.
    • Чи надає готель Azalea Mansion Oldcity трансфер з аеропорту?
      Так, автобусний трансфер може бути організований готелем Azalea Mansion Oldcity.
    • Чи є безкоштовний доступ до Інтернету в цьому готелі?
      У цьому готелі Wi-Fi надається безкоштовно.
    • 🔤
      Якими іноземними мовами розмовляє персонал цього готелю?
      Мови, якими розмовляє персонал цього готелю, є: Турецька, Німецька, Російська і Англійська.
    • Чи пропонує готель Azalea Mansion Oldcity харчування для дітей?
      Так, для маленьких гостей готель Azalea Mansion Oldcity пропонує дитяче меню.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Стамбул-Сабіха Гекчен
    42 км

    Залізничні вокзали

    Kumkapi Train Station
    600 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Azalea Mansion Oldcity Стамбул

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити